Vážení obchodní přátelé,

společnost STEL-INVEST s.r.o. kromě jiného dodává a instaluje elektrické zdrojové soustrojí motorové Si_zakladna_3 řady DEUTZ a VOLVO s alternátory MECC ALTE.

Dieselové motory VOLVO PENTA a DEUTZ jsou dobře známy pro svou vysokou kvalitu, spolehlivost a schopnost splňovat stále se zvyšující nároky na ohleduplnost k životnímu prostředí. Vynikají vysokou spolehlivostí zážehu a vysokou zátěžovou akcelerací i v nízkých teplotách. Jsou konstruovány na velmi tichý chod s nízkou spotřebou a nízkou mírou emisí. Jsou odolné a spolehlivé i v extrémních podmínkách a proto jsou používány po celém světě.

Kvalita produktů MECC ALTE začíná ještě před začátkem samotné výroby, kdy jsou všechny mechanické a elektronické komponenty testovány v extrémních teplotách tzv. procesem rychlého stárnutí. Kvalita produktů MECC ALTE se zvyšuje během výroby, kdy počítačem řízené stroje kontrolují elektrické a elektronické obvody a zajišťují tak absolutní preciznost. Koncept hotového výrobku je dokonalé sloučení vysoké výkonnosti s maximální spolehlivostí.

Soustrojí jsou vyráběna standardně ve třídě provedení G2 respektive G3.