Výstavba sítí

Měníme vaše návrhy
na realitu

Jak má vypadat perfektně zpracovaná zadávací dokumentace? Ani sami zadavatelé v některých případech nemusí znát všechny nezbytné parametry a povolení. My ano – zajistíme pro vás vše nezbytné a vytvoříme most mezi návrhem energetiků a realizátory projektu.
Máme nezbytné zkušenosti a odbornost, které vám dáme k dispozici. Poskytneme vám konzultace nebo zajistíme odborný dozor.

Energetika

Odborný servis

Zůstáváme s vámi i poté, co skončila realizace.
Servisní služby zajišťují naši proškolení odborníci a využíváme vlastní a prověřenou techniku.

Opravy na sítích NN a VN

Spolupracujeme s největšími energetickými společnostmi. Spoléhají na naše techniky, že pro ně odbornými zásahy vyřeší jakoukoliv poruchu na jejich sítích.

Zkoušky a diagnostika kabelů

S naší profesionální technikou včetně termokamer pro vás provedeme kompletní diagnostiku izolovaných i neizolovaných kabelů. To platí pro sítě nízkého i vysokého napětí.

Servis transformátorů

Provádíme opravu, servis i revize transformátorů. Bez ohledu na jejich výrobce jsme vybaveni pro práci na hermetizovaných, olejových a nízkoztrátových zařízeních do 22 kV / 0,4 kV.

Revize elektrických zařízení

Naši technici zajišťují také revize všech zařízení na nízkém i vysokém napětí. Do této kategorie samozřejmě spadají mimo jiné i generátory, UPS nebo hromosvody.

10 000+

hodin

zkušeností a vzdělávání
má každý náš
člověk

Potřebujete záložní
zdroj napájení

V terénu jsme jako doma

Poskytujeme servis
na 2 596 km vedení

Záložní zdroje a půjčovna

Jsme specialisté
na velká a nestandardní řešení

Pomůžeme vám vybrat vhodný záložní zdroj, který sami zprovozníme a po celou dobu vám budeme k dispozici.

Spolupracujeme výhradně s dlouhodobě prověřenými výrobci. Proto vám dokážeme nabídnout vysoce kvalitní generátory za tu nejlepší cenu.
Neexistuje příliš složitý projekt. Stojí za námi množství na klíč realizovaných odborných projektů, které jsme zvládli bez ohledu na složitost.
Pokud je třeba, zajistíme pro vás vysoce výkonná energocentra. Jako záložní zdroje využíváme průmyslové baterie s vysokou kapacitou i odolností.
Jednodenní akce i dlouhodobý pronájem – zapůjčíme vám naše profesionální zdroje, jak bude třeba. Díky mobilitě se dostaneme i na těžko dostupná místa.
Energetika

Další služby