Volné pozice ve STEL-INVEST

Aktuálně hledáme do týmu energetiky

ELEKTROMONTÉR

Náplň práce:
  • Údržba trafostanic VN/NN
  • Servis a opravy elektrického a strojního zařízení
  • Montáž a kompletace trafostanic a technologií VN/NN (VVN)
  • Montáž a kompletace elektrorozvodných skříní a kabelových svazků dle technické dokumentace pro nové stroje a zařízení
Požadujeme:
  • Vzdělání: SOU/SŠ elektro
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Praxe: výhodou
  • Jazyky: český
  • flexibilita, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
  • práci na HPP
  • benefity, mobil, notebook, stravenky
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice – Elektromontér STEL-INVEST.

 Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. “O ochraně osobních údajů” ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Servis záložních zdrojů

Zjstěte více
o STEL-INVEST

Zajímá vás práce v energetice?

Podívejte se o děláme v oblasti energetiky a výstavby sítí.

Staňte se součástí týmu specialistů

Stabilita oborů energetiky a telekomunikací