představení společnosti

Jsme partnery
těch nejúspěšnějších

Už téměř 20 let na nás spoléhají největší telekomunikační a energetické společnosti. Právě my jsme prostředníkem mezi nimi a vašimi domovy, když se staráme o budování, provoz a údržbu nezbytných sítí. Budujeme firmu, která stojí na silném know how. Vzděláváme své lidi a vždy odvádíme maximální kvalitu od prvních nákresů až po pozáruční servis. Specializujeme se také na prodej a zapůjčování záložních zdrojů a facility management.
Martin Kolkus

Martin Kolkus

ředitel společnosti

STEL-INVEST
Vize společnosti

Věříme na bezchybný
provoz sítí

Energetika, stejně jako telekomunikace vyžaduje 100% spolehlivé sítě. Cílem STEL-INVEST je jejich bezchybný provoz, zaručený vlastními lidmi. Právě do nich a do kvalitní techniky dlouhodobě investujeme. Patříme ke špičce v nabídce záložních zdrojů včetně jejich údržby a servisu.
Spolehlivost

Rychle, kvalitně, spolehlivě

Nemůžeme odvádět práci „pouze“ standardně. Na kvalitní servis telekomunikačních sítí spoléhají lékaři, hasiči i lidé, kteří svým blízkým oznamují dobré zprávy.

18

let

patříme na špičku.
Díky odhodlání dělat
věci lépe než dobře.

Odbornost

Máme energii růst

V segmentu energetiky se zaměřujeme na servis a výstavbu sítí nebo pouličního osvětlení na klíč. Díky kvalitě naší práce můžeme expandovat i do dalších zemi Evropské unie.

Vedení společnosti

Petr Gazda
Petr Gazda
Jednatel společnosti
Filip Carda
Filip Cába
Jednatel společnosti
Martin Kolkus
Martin Kolkus
Ředitel společnosti
Jindřích Minařík
Jindřich Minařík
Technický ředitel

Kontaktujte nás

Spolupracujte pouze s těmi
nejlepšími v oboru