představení společnosti

Jsme partnery
těch nejúspěšnějších

Už téměř 20 let na nás spoléhají největší telekomunikační a energetické společnosti. Právě my jsme prostředníkem mezi nimi a vašimi domovy, když se staráme o budování, provoz a údržbu nezbytných sítí. Budujeme firmu, která stojí na silném know how. Vzděláváme své lidi a vždy odvádíme maximální kvalitu od prvních nákresů až po pozáruční servis. Specializujeme se také na prodej a zapůjčování záložních zdrojů a facility management.
Martin Kolkus

Martin Kolkus

ředitel společnosti

STEL-INVEST
Vize společnosti

Věříme na bezchybný
provoz sítí

Energetika, stejně jako telekomunikace vyžaduje 100% spolehlivé sítě. Cílem STEL-INVEST je jejich bezchybný provoz, zaručený vlastními lidmi. Právě do nich a do kvalitní techniky dlouhodobě investujeme. Patříme ke špičce v nabídce záložních zdrojů včetně jejich údržby a servisu.
Spolehlivost

Rychle, kvalitně, spolehlivě

Nemůžeme odvádět práci „pouze“ standardně. Na kvalitní servis telekomunikačních sítí spoléhají lékaři, hasiči i lidé, kteří svým blízkým oznamují dobré zprávy.

18

let

patříme na špičku.
Díky odhodlání dělat
věci lépe než dobře.

Odbornost

Máme energii růst

V segmentu energetiky se zaměřujeme na servis a výstavbu sítí nebo pouličního osvětlení na klíč. Díky kvalitě naší práce můžeme expandovat i do dalších zemi Evropské unie.

Vedení společnosti

Petr Gazda
Petr Gazda
Jednatel společnosti
Filip Carda
Filip Cába
Jednatel společnosti
Jindřích Minařík
Jindřich Minařík
Technický ředitel

Kontaktujte nás

Spolupracujte pouze s těmi
nejlepšími v oboru