telekomunikace

Jsme první volba
pro servis telekomunikačních sítí

Naše práce je založena na kvalitě a 100% nasazení. Pracují pro nás výhradně odborníci, které průběžně školíme a vzděláváme. Jejich práci můžete ocenit při realizacích i opravách vnitřních rozvodů, stejně jako při práci na silničním vedení, propojování síťových rozvodů a technických šetření. V případě jakékoliv poruchy vyrážíme na postižené místo. Náš tým proškolených profesionálů identifikuje problém a zajistí opravu. V závislosti na nastaveném plánu pak samozřejmě zajišťujeme pravidelné korektivní i preventivní kontroly.
Telekomunikace
telekomunikace

Služby

Mobilní záložní zdroje

Přivádíme energii
tam, kde je třeba

Zajišťujeme profesionální zdroje pro náročný provoz. Dorazíme kamkoliv v rámci Česka.
Potřebujete profesionální a výkonný zdroj energie? Zajistíme ho pro vás na jednodenní akci, stejně jako do dlouhodobého pronájmu.
V Česku není místo, kam bychom naše zdroje nedopravili. Ať už pořádáte svoji akci kdekoliv, dorazíme za vámi v dohodnutém termínu.
Dovezeme, zapojíme, nakonfigurujeme a přezkoušíme. Naše zdroje přijedou s profesionály, kteří zajistí 100% fungování po celou dobu.
Podle typu akce nebo svých potřeb si můžete vybrat mobilní generátor o výkonech 7, 9, 12, 24, 45, 64, 97, 110, 160, 200, 400 nebo 800 kVA.

Staráme se o sítě, aby se lidé
vždy dovolali svým blízkým